Młodszy Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klienta
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Callcenter
9. 10. 2024

Szukasz pracy i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe?
A może zastanawiasz się nad zmianą dotychczasowego miejsca pracy?
Poszukujemy zaangażowanych, punktualnych i sumiennych osób do podjęcia współpracy w Call Center.
Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klienta (połączenia w ruchu przychodzącym)
Miejsce pracy: Częstochowa, Śródmieście
Zakres obowiązków:
- telefoniczna obsługa Klienta w ruchu przychodzącym zgodnie z najwyższymi standardami,
- diagnoza i pomoc w zakresie rozwiązania problemów Klienta.
Czego oczekujemy?
- umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych, oraz aktywnego słuchania,
- motywacji do pracy oraz umiejętności pracy z Klientem,
- dobrej znajomości obsługi komputera,
- entuzjazmu,
- dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (8h).
Oferujemy:
- gwarantowaną podstawę + system motywacyjny (premia),
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
- poszerzanie swoich kompetencji w zakresie obsługi Klienta,
- wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu - profesjonalny cykl szkoleń wspomagających rozwój zawodowy i osobisty,
- grupowe ubezpieczenie,
- Corporate wellness: Medicover Sport,
- konkursy,
- realne możliwości rozwoju w strukturach firmy (możliwość awansu).
Jeżeli jesteś zainteresowana/y ofertą skontaktuj się z nami pod nr tel. 728657753 lub wyślij swoją aplikację na adres mailowy: @
Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Arteria Customer Services Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na udostępnienie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Arteria Customer Services Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie innym spółkom z Grupy Arteria S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez te spółki, innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. -
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Arteria Customer Services Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2A. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, a za Pani/Pana zgodą także innym spółkom z Grupy Arteria, tj. spółkom powiązanym kapitałowo, osobowo lub organizacyjnie ze spółką Arteria S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa, dla ich potrzeb związanych z realizacją obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Częstochowa
  • Tajemniczy klient Częstochowa
  • Obsługa hotelowa Częstochowa
  • Obsługa gastronomii Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238