Młodszy Specjalista ds. Technologii i Rozwoju Produktu
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis obowiązków:

  •  Wypiek pokazowych i kontrolnych prób produktów,
  • Opracowanie dokumentacji dla przygotowanych prób produktów,
  • Pomoc przy wdrażaniu nowych produktów,
  • Współpraca z inny działami firmy.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe  (gastronomia, technologia, towaroznawstwo bądź pokrewne),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),
  • Parking dla pracowników,
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,
  • Przyjazną atmosferę  oraz komfortowe warunki pracy,
  • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vendingowych z obiadami, przekąskami i napojami,
  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544