MŁODSZY SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII
  • Ciechanów, ciechanowski, mazowieckie
Ciechanów
CEDROB S.A.
12. 6. 2024

MŁODSZY SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII W DZIALE TECHNOLOGII I WDROŻEŃ

Lokalizacja: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Województwo: mazowieckie

OBOWIĄZKI

przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu

stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych

stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej

śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących

właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości

OCZEKUJEMY

wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo, Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika

znajomość normy ISO 9001

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

dyspozycyjność i komunikatywność

gotowość do pracy w systemie zmianowym

zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu

wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

CV prosimy kierować na adres mailowy: inga.biernat.cd@obpon.pl

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055