Młodszy specjalista ds. technicznych (k/m)
  • Chorzów, Park logistyczny ProLogis
śląskie, Chorzów, Park logistyczny ProLogis, śląskie, Polska
Moto-Profil Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Moto-Profil to jeden z największych i najdłużej działających dystrybutorów części oraz akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce i Europie.

Od 1993 roku jesteśmy importerem i przedstawicielem największych światowych producentów komponentów niezbędnych do serwisowania samochodów osobowych i dostawczych.

Oferujemy także wyposażenie warsztatowe oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne dla naszych partnerów. Poprzez sieć partnerów handlowych (hurtowni i sklepów motoryzacyjnych) docieramy do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw technicznych w części magazynowej i biurowej, drobne naprawy budowlane itp.
  • Usuwanie zgłoszonych awarii
  • Współudział przy remontach i pracach technicznych na magazynie oraz w części biurowej
  • Współudział przy naprawie, remontach i przeglądach budowlanych nieruchomości
  • Uzupełnianie oznakowania na magazynie.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, średnie mile widziane
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, dokładność i rzetelność.

Mile widziane:

  • Inicjatywa w działaniu
  • Radzenie sobie z wieloma zadaniami naraz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, w weekendy odpoczywamy :)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, możliwość awansu)
  • Zniżki na części samochodowe
  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny z benefitami
  • Dofinansowanie posiłków, karta Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. „wczasy pod gruszą”
  • Pracownicze plany kapitałowe – PPK
  • Program poleceń pracowniczych.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544