Młodszy specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Nowima Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie baz nowych partnerów biznesowych poprzez kontakt telefoniczny i mailowy z klientem,
  • Umawianie spotkań i rozmów video dla przedstawicieli handlowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród potencjalnych partnerów biznesowych i proaktywne zachęcanie ich do współpracy,
  • Realizacja powierzonych celów,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Silna motywacja oraz orientacja na cele,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, umiejętność pracy z systemami informatycznymi.

To oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne szkolenie wstępne,
  • Odpowiednie narzędzia do pracy (laptop i telefon),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania wiedzy praktycznej,
  • Otwartość na pomysły i opinie wszystkich pracowników.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714