Młodszy specjalista ds. sprzedaży z j. niderlandzkim - bez angielskiego!
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Gi Group
22. 4. 2024

104878

Obowiązki

  • Obsługa klienta, telefoniczna oraz mailowa;
  • Wsparcie procesu sprzedażowego;
  • Realizacja procesu zamówień;
  • Zarządzanie dokumentacją handlową;
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie z nimi relacji;

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (min. B2);
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe;
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego;

Oferujemy

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, programy rabatowe;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Dodatkowe premie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293