(Młodszy) specjalista ds. sprzedaży telefonicznej (K/M)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
17. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Czym będziesz się zajmować?
  • kontaktem telefonicznym z klientami z „ciepłej bazy”, czyli takimi którzy wykazali już zainteresowanie tematyką naszych produktów (np. portali skierowanych do specjalistów np. księgowych, BHPowców, kadrowych, elektryków),
  • aktywną sprzedażą bez konieczności stosowania do niej skryptów sprzedażowych. Sam(a) lub przy naszym wsparciu układasz plan rozmowy, w której zainteresujesz klienta ofertą,
  • badaniem potrzeb konsumenta i budowaniem z nim dobrych relacji.

Nasze wymagania

  • Kogo szukamy? Osób, które:
  • mają pierwsze doświadczenie w telefonicznej sprzedaży i/lub obsłudze klienta (jednak nie jest to wymóg konieczny),
  • mających łatwość wypowiedzi, które będę umiały prowadzić rozmowy sprzedażowe bez skryptów,
  • bez problemów obsługują komputer,
  • są punktualne i odpowiedzialne,
  • są dyspozycyjne 40 godz. tygodniu (od poniedziałku do piątku).

To oferujemy

Ile zarobisz? To zależy tylko od Ciebie:

• przez pierwsze 3 miesiące: 28,10 zł/godz. brutto + 500 zł brutto za frekwencję,

• później: 4300 zł brutto podstawy + system prowizji uzależniony od ilości zdobytych zamówień i opłaconych dokumentów (bez górnej granicy).

To oferujemy:

• umowę o pracę po trzymiesięcznym zleceniu,

• stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (08:00-16:00),

• stabilne zatrudnienie,

• benefity na umowie o pracę (dofinansowanie do urlopu/karta sportowa/pakiet medyczny),

• dla osób spoza Warszawy możliwość pracy zdalnej (3 dniowe wdrożenie w Warszawie – pokrywamy koszty noclegu),

• dla osób z Warszawy pracę hybrydową (1 tydzień wdrożenia w biurze, potem min. 1 dzień w tygodniu w biurze),

• zapewniamy potrzebny sprzęt – do pracy zdalnej potrzebujesz jedynie stabilnego Internetu,

• szkolenia produktowe i sprzedażowe,

• wsparcie doświadczonych kolegów i świetną atmosferę,

• pracę w kameralnym zespole.

• dobrze czujesz się w sprzedaży i nie odpuszczasz po pierwszym NIE klienta,

• lubisz rozmawiać z ludźmi, żeby dowiedzieć się od nich czego potrzebują,

• chętnie się uczysz i poznajesz nowe temat,

aplikuj na nasze ogłoszenie i spotkajmy się na rozmowie online!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544