Młodszy Specjalista ds. sprzedaży / Specjalista ds. sprzedaży
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Nextbike Polska S.A. w restrukturyzacji
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż kampanii reklamowych i projektów niestandardowych
  • współpraca z reklamodawcami, domami mediowymi, agencjami PR
  • przygotowywanie zindywidualizowanych ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji i prezentacji sprzedażowych
  • monitorowanie realizacji zamówień we współpracy z działami wspierającymi
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku reklamowego (reklamodawcy, agencje mediowe) – warunek konieczny
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B (środowisko rynku reklamowego)
  • wykształcenie min. średnie
  • proaktywność
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • dobra znajomość Power Point i Excel
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu
  • znajomość branży OOH/DOOH

To oferujemy:

  • dowolna forma zatrudnienia – daj nam znać, co wybierasz (UoP, B2B)
  • wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym
  • pracę w zespole, który się wspiera i dzieli wiedzą, a nie konkuruje
  • darmowe przejazdy rowerami Nextbike na terenie Polski

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551