Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Mój Domowy Sklep
5. 10. 2024

Firma Mój Domowy Sklep zajmująca się sprzedażą i dystrybucją akcesoriów do domu oraz chemii domowej, poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: zdalnie
Jeśli interesujesz się e-commerce, masz zmysł sprzedażowy i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznej firmie, to ta oferta jest dla Ciebie! Do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:
Zakres obowiązków:
Wsparcie i rozwój sprzedaży internetowej produktów oferowanych przez Mój Domowy Sklep
Tworzenie, zarządzanie i optymalizacja ofert na platformach e-commerce
Obsługa klientów internetowych, od momentu zamówienia po przygotowanie produktów do wysyłki
Analiza oraz raportowanie wyników sprzedaży
Przygotowywanie koncepcji banerów do sklepu i reklam
Wymagania:
Zainteresowanie sprzedażą internetową i e-commerce
Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
Praktyczna znajomość narzędzi internetowych (m.in. CMS WordPress, Google Analytics) (mile widziane)
Umiejętność obsługi programu graficznego Canva będzie dodatkowym atutem
Doświadczenie w sprzedaży internetowej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w e-commerce
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Szkolenia branżowe oraz wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
Jeśli chcesz rozwijać się w branży sprzedaży internetowej, prześlij swoje CV. Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie: www.mojds.pl.
Czekamy na Twoją aplikację!
Klauzula RODO
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz.883)."

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648