Młodszy specjalista ds. sprzedaży
  • Gorzów wielkopolski
młodszy specjalista ds. sprzedaży
Gorzów Wielkopolski, Gorzów wielkopolski, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Jesteś osobą otwartą , lubisz pracę z klientem biznesowym i nie boisz się wyzwań?

Chcesz zdobyć doświadczenie w branży HR?

Dołącz do nas i rozwijaj się w firmie będącej liderem wśród firm rekrutacyjnych!

Oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży B2B (mile widziane)
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • zdolności interpersonalnych oraz umiejętności nawiązywania relacji z klientem
  • nastawienia na rozwój oraz realizację celów
  • aktywnego prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – pełen etat i umowę o pracę
  • wynagrodzenie 2-składnikowe (podstawa + premia za wyniki)
  • możliwość pracy hybrydowej
  • profesjonalne wdrożenie do pracy – pakiet szkoleń wprowadzających i produktowych
  • codzienne wsparcie zespołu, managera oraz opiekuna wdrożeniowego tzw. Buddy
  • realne możliwości rozwoju kompetencji w ramach Akademii Sprzedaży
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do nauki języka obcego, platforma kafeteryjna, darmowe aplikacje jak np. Legimi, karta przedpłacona
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • jasno określone cele w ramach uporządkowanej struktury

Zadania

  • aktywna sprzedaż usług pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałej
  • praca z bazą klientów oraz aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • przeprowadzanie spotkań handlowych
  • przygotowywanie ofert
  • realizowanie celów tygodniowych i miesięcznych

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. turystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567