Młodszy Specjalista ds. sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TBX Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami
  • Obsługa klientów w trakcie realizacji zleceń transportowych
  • Oferowanie klientom usług transportowo logistycznych
  • Udział w procesie tworzenia oferty dla klienta

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – poziom minimum B2
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne I komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość dodatkowych języków obcych

To oferujemy

  • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę / umowa zlecenie / B2B)
  • Program szkoleń przygotowujący do pełnienia obowiązków
  • Pracę z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Komfortowe warunki w nowym biurze i nowoczesne narzędzia pracy
  • Dużo pozytywnej energii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Jesteśmy nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą – posiadamy bogate doświadczenie w branży transportu i logistyki. TBX to młody i dynamiczny zespół specjalistów.

Codziennie koordynujemy dziesiątki operacji logistycznych i transportowych, jednocześnie wspierając sukces naszych klientów oraz zaprzyjaźnionych przewoźników. W ciągu 8 lat działania, mieliśmy okazję udowodnić elastyczność biznesową, poprzez dostosowywanie się do stale zmieniających się warunków ekonomicznych. Dbamy o dobre relacje w zespole, celebrujemy wspólne sukcesy i lubimy aktywnie spędzać czas poza biurem.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087