Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Creotech Instruments S.A.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych z zakresu produkcji elektroniki kwantowej
  • Analiza potrzeb klientów, wsparcie planowania sprzedaży
  • Wykonywanie prostych zadań związanych ze wsparciem przed- i posprzedażnym klientów firmy (obsługa przed i po sprzedażna)
  • Praca w systemie CRM
  • Wsparcie przygotowania materiałów informacyjnych dla klientów oraz komunikacji zewnętrznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowany profil techniczny)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sprzedaży i obsłudze klienta z obszaru sprzedaży, w szczególności w sektorach: telekomunikacyjnym, lotniczym, obronnym, handlowym, przemysłowym i medycznym
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (praca z dokumentacją oraz klientami w języku angielskim)
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej średniej wielkości
  • Możliwość awansu w miarę poszerzania kompetencji
  • Dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567