Młodszy specjalista ds. sprzedaży
  • Łazy
Łazy, Łazy, Masovian Voivodeship, Polska
Balticon SA
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Łazy (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i wynajem kontenerów w oparciu o założone budżety
  • obsługa klientów - rozmowy, negocjacje, ustalanie warunków współpracy, opieka posprzedażowa
  • zarządzanie procesem sprzedaży / wynajmu kontenerów – tworzenie ofert, umów, fakturowanie, organizacja dostaw
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach i targach

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację w mowie oraz piśmie
  • znakomite umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od realizacji budżetów
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Balticon SA

BALTICON S.A. jest polską firmą logistyczno-handlową. Od ponad 30 lat pracujemy dla największych linii żeglugowych na świecie. Zajmujemy się transportem, serwisem oraz sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich oraz prowadzimy depoty kontenerowe w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i w Warszawie.

Działalność prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, posiadamy oddziały w Polsce i w Hiszpanii. W naszej grupie pracuje ponad 250 osób.

W 2023 roku uruchomiliśmy nową usługę w postaci terminala kontenerowego inland, oferującą przewozy intermodalne oraz przeładunek pełnych kontenerów.

Pod marką Eco Containers prowadzimy działalność sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich, chłodni oraz kontenerów mieszkalnych. W Gdańsku posiadamy zakład produkcyjny, gdzie dokonujemy modyfikacji kontenerów morskich.

Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

  • Praca Łazy
  • Łazy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179