Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ARCUS S.A.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteś po studiach lub szkole średniej o kierunku technicznym, albo może studiujesz zaocznie i szukasz pracy?

Dołącz do #ARCUSTEAM

ARCUS SA, lider rynku rozwiązań usprawniających przetwarzanie dokumentów – dystrybutor Kyocera Document Solutions w Polsce, poszukuje na stanowisko:
Opis stanowiska
  • Tworzenie bazy potencjalnych klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla pozyskanych klientów,
  • Bieżąca współpraca i utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami,
  • Współpraca z innymi działami spółki,
  • Realizacja założeń budżetowych.

Wymagania
Jeśli jesteś osobą:

  • otwartą,

  • o wysokiej kulturze osobistej,

  • chętną do nauki,

  • łatwo nawiązujesz kontakty i relacje,

I masz prawo jazdy kategorii B? Jeśli tak, to idealnie nadajesz się do naszego Teamu.

Zostań naszym Młodszym Specjalistą ds. Sprzedaży i ciesz się korzyściami pracy z nami.

Oferujemy
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • karty sportowe,
  • ubezpieczenie,
  • płatne programy poleceń i rekomendacji,
  • umowa o pracę oraz atrakcyjny system premiowania,
  • możliwość udziału w wielu konkursach pracowniczych,
  • nagrody za osiągnięcia w pracy.

Dodatkowo oferujemy Tobie:

  • ciągłą szansę na rozwój w stabilnej firmie,
  • nieustanną możliwość nauki,
  • możliwość awansu.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544