Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży | Atrakcyjne wynagrodzenie |
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów z branży serwisowej poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Sękocin Stary k. Pruszkowa

Zadania:

  • Zarządzanie portfelem klientów w obszarze części zamiennych do telefonów
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz raportów sprzedażowych
  • Wsparcie Klientów podczas procesu sprzedażowego
  • Utrzymywanie relacji z Klientami
  • Poszerzanie nowych możliwości sprzedażowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze sprzedaży B2B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 8000 zł brutto
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Rozpoczęcie pracy między 7.00 a 9.00
  • Długofalowa współpraca po okresie próbnym
  • Rozwój zawodowy w obszarze sprzedaży

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392