Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Biznesu
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
ADBC1 sp. z o.o.
11. 9. 2024

Organizacja na terenie Radomia poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Biznesu
Wymagania:
- obsługa komputera i pakietu MS Office (power point, excel, word)
- obsługa urządzeń biurowych
- umiejętność tworzenia prezentacji
- umiejętność poruszania się i obsługi w Social Mediach
- umiejętność poruszania się w Internecie
- komunikatywność
- samoorganizacja
Zadania:
- wdrożenie w procesy związane z aktualnymi projektami
- wykonywanie czynności administracyjnych, obsługa korespondencji, nawiązywanie relacji telefonicznych z podmiotami współpracującymi
Oferujemy:
- zdobycie umiejętności związanych z pracą administracyjną, rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych, możliwość przyuczenia
- praca 4 godziny w tygodniu w oparciu o umowę zlecenie