Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń z NFZ
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji medycznej pacjentów jak i personelu medycznego
  • Udzielanie pacjentowi kompleksowej i rzetelnej informacji na temat zasad funkcjonowania firmy oraz świadczonych przez nią usług
  • Uzupełnianie i weryfikacja zasobów w zakresie sprzętu
  • Rozliczanie świadczeń w dedykowanym programie (mMedica)
  • Stała współpraca z działem kadr, działem obsługi pacjenta księgowości oraz personelem medycznym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Nastawienie na jakość, rzetelność i terminowość w realizacji zadań
  • Efektywna praca pod presją czasu i obowiązków
  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach a także dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Szkolenia czy też dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym. m.in. rozbudowany pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie oraz Twojej rodziny, ubezpieczenie w podróży zagranicą, ubezpieczenie na życie, Karta MultiSport, 3 dodatkowe pełnopłatne dni urlopu (w skali roku) oraz inne.

VitalAire jest częścią grupy Air Liquide - światowego lidera w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia - obecnego w 73 krajach i zatrudniającego globalnie ponad 67 000 pracowników. Jako VitalAire jesteśmy częścią linii biznesowej Healthcare, w ramach której nadrzędną misją jest niesienie pomocy osobom chorym - pomagamy min. tym, którzy mają problemy z samodzielnym oddychaniem i muszą znajdować się pod domową wentylacją

mechaniczną. W Polsce wspieramy ponad 2200 takich pacjentów, co czyni nas dumnym liderem tej branży.

Do zespołu jednej z naszych spółek - VitalAire Sp. z o.o. - zajmującą się opieką zdrowotną poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń z NFZ.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544