Młodszy specjalista ds. rozliczeń (m/k)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trenkwalder
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • wprowadzanie do systemu dokumentów rozliczeniowych,
  • weryfikacja poprawności otrzymywanych dokumentów względem wewnętrznych procedur,
  • wprowadzanie do systemu danych z kart rozliczeń godzinowych i sprawdzanie ich poprawności,
  • archiwizowanie dokumentów,
  • prowadzenie i utrzymywanie korespondencji z instytucjami, urzędami itp.

Wymagania:
  • komunikatywność, otwartość i skrupulatność,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność pn. - pt. w wymiarze 8h dziennie,
  • zainteresowanie zatrudnieniem na okres 3 miesięcy.

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy biurowej.

Oferujemy:
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy,
  • pracę pn. - pt. w wymiarze 8h dziennie na okres 3 miesięcy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567