Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Zakupów
  • Łódź, ul. Słowiańska 1/9
łódzkie, Łódź, ul. Słowiańska 1/9, łódzkie, Polska
Synevo Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Jesteśmy ogólnopolską siecią Laboratoriów Medycznych wchodzącą w skład grupy Medicover działającej w obszarze ochrony zdrowia na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. jest aktywna na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój zarówno w obszarze analityki laboratoryjnej, jak również sieci Punktów Pobrań. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od podstawowych badań diagnostycznych, badań genetycznych, immunologicznych, hormonalnych, aż po projekty zaawansowanych badań klinicznych. W centrum naszej uwagi jest troska o zdrowie Pacjenta oraz jakość świadczonych usług na każdym etapie obsługi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów.

Opis stanowiska:

  •  Rozliczanie i weryfikacja dokumentów oraz umów;
  •  Rejestrowanie i dekretacja faktur zakupowych w systemie;
  •  Kontrola dokumentów pod kątem wewnętrznych procedur;
  •  Realizowanie zamówień oddziałów;
  •  Ścisła współpraca z Działem Finansowo-Księgowym​.

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacji pracy;
  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków;
  • Dobra znajomość MS Excel;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Mile widziane​ doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;
  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Miejsce pracy: ul. Słowiańska 1/9, Łódź.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584