Młodszy Specjalista ds. Rezerwacji Promowych
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
GEODIS Road Network Sp. z o.o.
22. 5. 2024

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.

Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników.

Do naszego Działu Promów poszukujemy pracownika na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

  • Operacyjna obsługa zleceń spedycyjnych od Klientów (w tym Agentów Zagranicznych),
  • Weryfikacja, przyjmowanie, rejestrowanie zleceń, dobór dostawców i zlecanie usług podwykonawcom,
  • Fakturowanie usług, alokowanie dokumentów kosztowych, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • Nadzór nad realizacją zlecenia spedycyjnego,
  • Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych z Klientami (w tym Agentami Zagranicznymi),
  • Prowadzenie operacyjnej windykacji należności (płatności handlowych),
  • Realizacja innych zadań postawionych przez kierownictwo, a wynikających z niezbędnych działań doraźnych leżących z interesie Spółki.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunki Logistyka i Transport),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Doskonała organizacja pracy własnej, dokładność i skrupulatność,
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Szereg benefitów (prywatna darmowa opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych),
  • Kartę MultiSport/OK System oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,
  • Standardy wdrożenia Smart Start.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Specjalista ds. PR Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018