Młodszy / Specjalista ds. Realizacji Projektów
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Masovian Voivodeship, Polska
Polski Standard Płatności Sp z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją projektów oraz jakością wykonywanych prac
  • wspieranie wdrożeń prowadzonych przez partnerów i pomaganie im w rozwiązywaniu problemów zidentyfikowanych przed i po uruchomieniu usługi.
  • koordynacja działań uczestników projektów/inicjatyw oraz zespołów projektowych (wewnętrznych i zewnętrznych)
  • uzgodnienia specyfikacji biznesowych oraz funkcjonalnych dla wdrażanych produktów i usług
  • koordynacja testów deweloperskich i certyfikacyjnych

Wymagania:

  • co najmniej dobra orientacja w rynku płatności mobilnych lub bankowości mobilnej (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (min. B2)
  • wykształcenie wyższe (lub student ostatniego roku)
  • umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych i zarządzania priorytetami
  • zdolność i chęć do szybkiego uczenia się
  • wysokie kompetencje komunikacyjne w mowie i piśmie
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i procesowego myślenia

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji projektów związanych z wdrażaniem nowych produktów
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w obszarze finansów i bankowości,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami na poziomie informatycznym.
  • znajomość metodyki prowadzenia projektów oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, JIRA)

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów zawierający m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz platformę benefitową.
  • możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni z domu)
  • realny rozwój zawodowy pod okiem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567