Młodszy specjalista ds. rachunkowości
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o.
9. 9. 2024

Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. to zespół blisko 100 profesjonalistów w kilkunastu zespołach, świadczących wobec Grupy Murapol usługi w następujących zakresach: administracji, księgowości, podatków, sprawozdawczości finansowej, rozliczeń i płatności, kontrolingu, IT i HR. Murapol CUW ma swoje biura w siedzibie Murapol S.A. w Bielsku-Białej oraz w Katowicach.

O Grupie Murapol:

  • 23 lata na rynku deweloperskim
  • 434 wzniesione budynki
  • 29600 przekazanych mieszkań
  • 645 pracowników i współpracowników
  • 21 miast

Murapol. Największe talenty na świecie…

Twoje zadania:

  • Przetwarzanie i księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z procedurami.
  • Kontrola dokumentów pod kątem prawidłowości rachunkowej i formalnej.
  • Nadzór nad należnościami i zobowiązaniami.
  • Wystawianie faktur sprzedażowych oraz dokumentów księgowych.
  • Archiwizacja dokumentacji księgowej.
  • Tworzenie raportów finansowo-księgowych.
  • Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez szefa związanych z pracą na tym stanowisku.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie) skierowane na finanse, ekonomię lub rachunkowość.
  • Znajomość prawa podatkowego, zwłaszcza w zakresie CIT i VAT.
  • Umiejętność współpracy i poszukiwania rozwiązań.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemu Enova365.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie deweloperskiej.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Pakiet medyczny.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584