Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
KAEM Sp. z o.o.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

KAEM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
Dodano
23.09.2024
Numer referencyjny
5449_3549

Zakres zadań:

  • Tworzenie harmonogramu produkcji;

  • Weryfikacja zdolności produkcyjnych w horyzoncie krótkoterminowym i średnioterminowym;

  • Tworzenie danych podstawowych - BOM ("Bill of Materials") i marszrut produkcyjnych;

  • Ustalanie normatywów zużycia surowców oraz wydajności procesów produkcyjnych;

  • Regularna kontrola zapasu wyrobów gotowych i wdrażanie korekt w planie, w przypadku zagrożenia dostępności wyrobu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie wyższe / status studenta kierunku z zakresu inżynierii produkcji lub pokrewnego kierunku;

  • Umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania się, zdolność do rozumienia wypowiedzi innych, umiejętność słuchania i porozumiewania się z rozmówcą;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Obsługa pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym (w szczególności MS Excel).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Stabilną pracę w zespole nastawionym na współpracę;

  • Benefity: dofinansowanie do Karty Multisport lub opieki medycznej;

  • Ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Świadczenia socjalne;

  • Możliwość uzyskania nagrody pieniężnej za polecenie znajomych do pracy.

KAEM Sp. z o. o. to polski producent i dystrybutor narzędzi malarskich. Od ponad 30 lat rośniemy w siłę i z początkowo małej, rodzinnej firmy staliśmy się dynamiczną i prężną organizacją. Zbudowaliśmy stabilne i bezpieczne miejsce pracy dla blisko 500 pracowników w 8 spółkach Grupy w 11 krajach na świecie. Produkty naszych marek tj.: HARDY, SCLEY, GRÖNE czy KÜSSNER znajdziesz w ponad 2500 punktach dystrybucji na terenie całego kraju, w tym w największych sieciach marketów budowlanych.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210