Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji
  • Libiszów
łódzkie, Libiszów, łódzkie, Polska
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
28. 5. 2024

PKP INTERCITY REMTRAK jest częścią Grupy Kapitałowej PKP IC i stanowi centrum kompetencji w zakresie napraw i modernizacji wagonów pasażerskich i lokomotyw. Zatrudniamy ponad 1000 osób w 3 Zakładach Produkcyjnych – Warszawa Grochów, Libiszów, Opole oraz w Biurach Spółki w Libiszowie k Opoczna i Warszawie.

OPIS STANOWISKA:

  • przeprowadzanie analiz niezbędnych do sporządzenia planów produkcji,

  • uruchamianie zleceń produkcyjnych,

  • współpraca z innymi działami w celu realizacji procesu produkcyjnego,

  • uczestniczenie w pracach nad strategią produkcyjną firmy,

  • monitorowanie stanów magazynowych oraz zapewnienie ciągłości procesu produkcji,

  • poprzez weryfikowanie terminowości dostaw.,

  • dysponowanie materiału pod zlecenia produkcyjne w oparciu o technologię procesu,

  • kontrola prawidłowości rozchodu materiałów na zleceniach.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień w zakresie produkcji,
  • wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • umiejętność działania pod wpływem stresu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość branży kolejowej lub pokrewnej będzie podstawowym atutem,
  • mile widziana znajomość zagadnień lean.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
  • możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
  • możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.
  • karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
  • dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
  • dodatki pieniężne z okazji świąt.
  • dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie.
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

  • Praca łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080