Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Produkcji
  • Wola Mrokowska
mazowieckie, Wola Mrokowska, mazowieckie, Polska
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.
9. 9. 2024

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych.

Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Główne zadania:

  • zapewnienie wsparcia technicznego bieżącej produkcji poprzez programowanie wzorów blachy na lasery, prasy krawędziowe oraz waterjet,
  • wsparcie działu planowania produkcji w bieżących zadaniach,
  • współpraca z zespołem produkcyjnym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość AutoCad,
  • obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych: suwmiarka, grubościomierz, mikrometr,
  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność, zaangażowanie,
  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość procesów obróbki blach - cięcie, gięcie,
  • znajomość oprogramowania do tworzenia wzorów na maszyny firmy Trumpf (Trutops Boost) oraz Kimla,
  • znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności,
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • dofinansowanie posiłków,
  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość dojazdu autobusem dowożącym pracowników na trasach:
    • Radom - Wola Mrokowska
    • Warka – Ryszki – Jasieniec – Skurów – Grójec – Tarczyn - Wola Mrokowska
    • Bukówno – Radzanów – Sucha - Białobrzegi – Grójec - Tarczyn - Wola Mrokowska
    • Dobieszyn – Ksawerów Stary – Stromiec - Pohulanka – Białobrzegi – Grójec - Tarczyn – Wola Mrokowska

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584