Młodszy Specjalista ds. Przetwarzania Danych
  • Żnin
Żnin, Żnin, kujawsko-pomorskie, Polska
FRIGO LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
25. 8. 2024

FRIGO LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Lokalizacja
Żnin
Pracodawca
Dodano
23.08.2024
Numer referencyjny
5221_3234

Zadania:

  • Potwierdzanie dokumentów z dostaw do odbiorców,
  • Wprowadzanie zleceń/zamówień do systemu magazynowego,
  • Weryfikacja i segregacja dokumentów,
  • Prowadzenie wszystkich obowiązujących w Dziale Przetwarzania Danych ewidencji,
  • Wystawianie dokumentów magazynowych związanych z rozliczeniami magazynowymi.

Wymagania:

  • Niezbędne: wykształcenie średnie, pożądane wyższe Logistyczne,
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych ; Excel, MS Office,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i kompetencji,
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
  • Możliwość pracy w rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świąteczne doładowania pieniężne, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki świąteczne, mikołajkowe i z okazji dnia dziecka dla dzieci pracowników, food trucki, szkolenia, dostęp do platformy Unilever).

Jesteśmy operatorem logistycznym dla produktów spożywczych wymagających kontrolowanej temperatury.

Posiadamy dziesięć lokalizacji: w Żninie, Błoniu koło Warszawy, Radomsku, Czeladzi, Żdżarach koło Szczecina, Lublinie oraz (po przejęciu firmy transportowej ARMIR) w Obornikach Wielkopolskich, Wrocławiu, Mysłowicach i Nowym Dworze Mazowieckim.

Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Żnin
  • Żnin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584