Młodszy Specjalista ds. Produktu Medycznego / Farmaceutycznego
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Praca.pl
14. 8. 2024

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie określonym asortymentem: przygotowanie prognoz, opisy produktów, analizy i rekomendacje na podstawie danych rynkowych.
  • Aktualizacja dokumentacji produktowej.
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji produktowych.
  • Współtworzenie strategii sprzedażowych.
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach naukowych.
  • Wsparcie innych działów firmy w sprawach dotyczących produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie medycyny lub pokrewnych (np. zdrowie publiczne, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, biotechnologia, inżynieria biomedyczna, chemia).
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność publicznych wystąpień i determinacja w realizacji celów.
  • Kreatywność, samodzielność.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego..
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544