Młodszy specjalista ds. Prawnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w bieżących czynnościach prawników Spółki, w tym bezpośrednio Członków Zarządu
  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • Kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów
  • Sporządzanie, edycja i formatowanie dokumentów(regulaminy, umowy, pisma)
  • Porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentów
  • Kontaktowanie się z sądami i urzędami administracji publicznej
  • Kontakt z podmiotami zewnętrznymi
  • Monitorowanie spraw sądowych
  • Kontakt z zewnętrznymi doradcami
  • Wsparcie działu reklamacji

Nasze wymagania

  • Status studenta na kierunku prawniczym (min. IV rok studiów) –warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, biegłość w edycji dokumentów w Microsoft Word
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność realizacji zadań pod presją czasu
  • Samodzielność, skrupulatność i terminowość

To oferujemy

  • Stabilne zarobki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy –Laptop
  • Owocowe środy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na bardzo dobrych warunkach (po okresie wdrożenia)
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych i językowych
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia i pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080