Młodszy specjalista ds. planowania materiałów
  • Warszawa
młodszy specjalista ds. planowania materiałów
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Analityczne myślenie jest Twoją mocną stroną? Potrafisz pracować z Excelem, a tabele przestawne i złożone funkcje nie są Ci obce? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie – nie czekaj, aplikuj!

Dołącz do globalnego lidera produkcji żywności i napojów! Szukamy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. planowania materiałów.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów, preferowany kierunek logistyka
  • dobrej znajomości programu MS Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w piśmie
  • mile widziana znajomość programu SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres kilku miesięcy w ramach wsparcia projektu
  • pracę w międzynarodowej organizacji w godzinach biurowych 8-16 lub 9-17 (wolne weekendy)
  • pracę w modelu hybrydowym, tylko 1 dzień w tygodniu praca z biura!
  • możliwość zdobycia i rozwoju kompetencji w zespole wykfalifikowanych Specjalistów

Zadania

  • wsparcie w planowaniu dostaw materiałów pod produkcję
  • analizowanie stanów materiałowych i planów dostaw zgodnie z planem produkcyjnym
  • obsługa systemu planistycznego JDA oraz SAP
  • tworzenie raportów, uzupełnianie danych oraz wprowadzanie zleceń do systemu SAP
  • kontrola terminowości dostaw

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567