Młodszy Specjalista ds. płac i ubezpieczeń społecznych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
AGATA Spółka Akcyjna
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=m7FoN5Igp74
Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie list płac;
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej;
  • Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu dla pracowników;
  • Wystawianie dokumentów dotyczących pracowników, a wymaganych przepisami prawa (do ZUS);
  • Prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich oraz naliczanie zasiłków finansowanych przez ZUS np. chorobowych, macierzyńskich, opiekuńczych;
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych – PIT 11;
  • Wsparcie przy przygotowaniu miesięcznych deklaracji na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz deklaracji rozliczeniowych do ZUS.

Nasze wymagania

  • Uczciwości, sumienności, skrupulatności, rzetelności;
  • Znajomości podstaw przepisów prawnych związanych z naliczaniem i wypłatą należności wynikających ze stosunku pracy, w tym zasiłków będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Półroczne doświadczenie w zakresie sporządzania list płac w firmie zatrudniającej powyżej 20 pracowników.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju;
  • System wdrożenia pracownika;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Zniżki pracownicze;
  • Prezent urodzinowy.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544