Młodszy Specjalista ds. Personalnych
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Moltton
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Lokalizacja
Zabrze
Pracodawca
Moltton
Dodano
07.08.2024
Numer referencyjny
8721_7536

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w procesach rekrutacyjnych: redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja CV, przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych
  • Wsparcie w organizacji szkoleń wewnętrznych
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej: umowy, aneksy, zaświadczenia
  • Wsparcie w zakresie adaptacji nowych pracowników
  • Wsparcie administracyjne w codziennej pracy działu HR
  • Udział w projektach związanych z budowaniem i utrzymaniem pozytywnej atmosfery pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze HR w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

  • Praca Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Specjalista ds. Eksportu Zabrze
  • Specjalista ds. transportu Zabrze
  • Specjalista ds. HR Zabrze
  • Specjalista ds. turystyki Zabrze
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zabrze
  • Specjalista ds. finansów Zabrze
  • Specjalista ds. reklamy Zabrze
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544