Młodszy specjalista ds. obsługi personelu opiekuńczego z j. rumuńskim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Medipe
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Kandydatami zainteresowanymi pracą w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych,
  • Przyjmowanie i obsługę zgłoszeń (selekcja zgłoszeń, aktualizacja bazy danych),
  • Telefoniczne i bezpośrednie przedstawianie ofert współpracy,
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z podjęciem współpracy,
  • Regularny kontakt z Klientami w celu zebrania informacji o przebiegu zlecenia opieki oraz udzielanie wsparcia w nagłych sytuacjach,
  • Praca w systemie CRM: wprowadzanie i aktualizowanie danych.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka rumuńskiego i polskiego umożliwiający swobodną komunikację – warunek konieczny,
  • Otwartość, uśmiech i chęć pomocy w kontakcie z Klientem,
  • Umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów telefonicznych,
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży,
  • Inicjatywa i konsekwencja w realizacji zadań,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość j. niemieckiego będzie traktowana jako atut.

Pracodawca oferuje

  • Medipe nie jest miejscem, w którym będziesz się nudził/a. Praca wymaga myślenia kilka kroków do przodu!
  • Znajdziesz tu nie tylko pomocnych współpracowników, ale tez przyjaciół, niezbędne wsparcie i środowisko fair play.
  • Możliwość pracy zdalnej - elastyczność, która dostosowuje się do Twoich potrzeb.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
  • Zatrudnienie na podstawie umowy, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom - tworzymy warunki, które pasują do Ciebie ?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - doceniam Twoje zaangażowanie i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju - razem tworzymy przyszłość opieki nad osobami starszymi
  • Codziennie pyszną kawę!

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544