Młodszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Schenker sp z o.o.
15. 8. 2024

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

Zakres zadań:

  • Obsługa informatycznego systemu zarządzania magazynem WMS,
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów,
  • Obsługa klienta, bezpośredni kontakt z klientem (mailowy i telefoniczny),
  • Nadzór nad ustalonymi KPI,
  • Kontrola nad prawidłową obsługą zleceń według wytycznych klienta,
  • Optymalizowanie i standaryzacja procesów (zwiększanie wydajności, przestrzeganie procedur i dbałość o jakość),
  • Zbieranie danych do dziennych statystyk,
  • Analiza zaprojektowanych procesów pod kątem optymalizacji,
  • Udział w dziennych spotkaniach operacyjnych,
  • Komunikacja pomiędzy operacją, a klientem,
  • Czynny udział i aktywność w obszarze Lean,
  • Zgłaszanie inicjatyw pracowniczych: POP, KAIZEN,
  • Składanie zamówień zakupowych na wyposażenie części biurowej oraz magazynu.

Wymagania:

  • Komunikatywność i kreatywność,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia - tworzenie raportów,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie,
  • Radzenie sobie z pracą pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży logistycznej,
  • Doświadczenie w obsłudze systemów klasy WMS i SAP
  • Pozytywne nastawienie do pracy,
  • Staranność / dokładność,
  • Chęć rozwijania własnych umiejętności oraz całego zespołu,
  • Nastawienie na osiąganie celów,
  • Chęć podążania za standardami firmy i klienta.

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Szacunek i uczciwość,
  • Brak korporacyjnej presji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Szeroki zakres benefitów związanych z pakietem socjalnym: karta sportowca, opieka medyczna, bony świąteczne, worksmile itd.
  • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność),
  • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilność zatrudnienia umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Wsparcie,
  • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, 11-19 (naprzemiennie).

Miejsce pracy: ul. Ryszarda Chomicza 3, 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544