Młodszy specjalista ds. obsługi kontraktów
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Federal Express Corporation (FedEx Express) to największa na świecie firma zajmująca się transportem ekspresowym. Globalna sieć transportowa FedEx Express zapewnia szybką i niezawodną dostawę dokumentów, paczek i przesyłek na całym świecie.

Dołącz do nas jako Młodszy specjalista ds. obsługi kontraktów i twórz z nami przyszłość!

Główne obowiązki na tym stanowisku:
  • Zapewnianie wsparcia technicznego dla klientów globalnych i lokalnych
  • Wdrażanie nowych struktur cenowych do systemu
  • Wsparcie administracyjne dla Account Executives oraz innych działów
  • Realizacja programów cenowych dla klientów, w tym rabatów i promocji
  • Udział w spotkaniach i prezentacjach związanych z cenami (głównie jako obserwator)

Wymagania:
  • Dobre umiejętności analityczne i numeryczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Zdolność do nauki nowych aplikacji/systemów informatycznych
  • Dobra znajomość Excela
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku korporacyjnym - mile widziane

Co oferujemy:
  • Kompleksowy pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, bony na posiłki)
  • Okazjonalne karty podarunkowe
  • Zniżki dla pracowników
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego wspierane przez organizację
  • Wsparcie w nauce (Tuition Assistance)

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838