Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim - rekrutacja online
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
HRK S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckimMiejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • Udzielanie profesjonalnego wsparcia klientom poprzez telefon oraz wiadomości.
  • Tworzenie jasnych i przejrzystych instrukcji dotyczących naszych usług, ułatwiając klientom ich zrozumienie.
  • Koordynowanie procesu zmiany dostawców usług internetowych, dbając o płynność i komfort klienta.
  • Współpraca z klientami w celu omówienia i wprowadzenia sugerowanych zmian.
  • Adaptacja systemu do zmieniających się potrzeb klientów poprzez efektywne wprowadzanie modyfikacji.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2+/C1.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie mile widziane.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i doskonała organizacja pracy.
  • Elastyczność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Proaktywne podejście i zorientowanie na potrzeby klienta.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Program Wsparcia Pracowników z dostępem do pomocy psychologicznej dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dodatkowy dzień wolny na działalność wolontariacką według Twoich zainteresowań.
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników.
  • Wsparcie w procesie relokacji dla osób spoza regionu.
  • Udział w firmowych inicjatywach i grupach zainteresowań.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu na stanowiska kierownicze.
  • Pakiet opieki medycznej LuxMed oraz grupowe ubezpieczenie Generali.
  • Dostęp do benefitów takich jak karta Multisport Plus/Classic czy platforma MultiKafeteria.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kielce
  • Tajemniczy klient Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. finansów Kielce
  • Specjalista ds. reklamy Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238