Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim i angielskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: zdalnie lub hybrydowo z Poznania

Jakie będą Twoje zadania?

  • Profesjonalna obsługaklienta niemieckojęzycznego w zakresie pierwszej linii wsparcia IT
  • Zapewnienie wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych (IT Service Desk) - systemticketowy
  • Obsługa klienta za pomocą czatu, mailaoraz połączeń telefonicznych w języku niemieckim
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z niemieckojęzycznymi klientami
  • Dbanie o wysokipoziomjakości obsługi klienta

Czego oczekujemy?

  • Zaawansowanej znajomości języka niemieckiego (poziom min. B2) - warunek konieczny
  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2) - warunek konieczny
  • Umiejętnościobsługi systemu Microsoft Office
  • Zainteresowania pracą z wykorzystaniem języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Zainteresowaniai chęci rozwoju w obszarze obsługi klienta oraz branży IT
  • Sumiennościprzy organizacji pracy i realizacji zadań

Co oferujemy?

  • Pracę zdalną lub hybrydową z centrum Poznania (w zależności od Twoich preferencji)
  • Wynagrodzenie wzbogacone o bonus roczny (zależny od wyników) i dodatki
  • Pracę w przedziale czasowym między godziną 7:00 a 19:00- bez zmian nocnych oraz weekendowych
  • Pracęod zaraz lub możliwość startuw kolejnych miesiącach
  • Umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Kompleksowe wdrożenie pod okiem trenera i doświadczonych kolegów
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy pracy dla klientów międzynarodowych
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach, np. akcje charytatywne (CharitaCenter), wyzwania sportowe (Walking Challenge), globalne i lokalne programy/konkursy uznaniowe
  • Dodatkowe benefity:system kafeteryjny, prywatną opiekę medyczną, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, bonus roczny (zależny od wyników), bonus za polecenie oraz relokację, dostęp do Employee Assistance Programme, kursy językowe orazdostęp do platformy e-learningowej Udemy

Prosimy o załączenie CV podczas aplikacji.

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544