Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Beso Lux Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządanie reklamacjami i zamówieniami
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu procesu zamówień i reklamacji
  • Codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami i dostawcami
  • Tworzenie dokumentów administracyjno-księgowych powiązanych z zamówieniami i reklamacjami (CDN Optima)
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najlepszej obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2/C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Dbałość o szczegóły, skrupulatność pracy
  • Postawa zorientowana na klienta
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności komunikacyjne
  • Samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu
  • Pracę w młodym, wysoce zmotywowanym, międzynarodowym zespole
  • Świetne możliwości nauki i rozwoju
  • Praca w firmie pełnej entuzjazmu i ducha zespołowego

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567