Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta i Reklamacji
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
MPP Cyfrowa Foto
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. elektroniczna (mailowa i telefoniczna) obsługa klienta zamawiającego m.in. fotoksiążki, fotokalendarze, fotoobrazy, odbitki;
  2. udzielanie informacji na temat produktów oraz sposobu składania zamówień;
  3. udzielanie informacji dotyczącej obsługi programów i rozwiązywanie problemów technicznych;
  4. wsparcie w procesie przyjmowania i obsługi zgłoszeń reklamacyjnych;
  5. ścisła współpraca z innymi działami firmy;
  6. skuteczne rozwiązywanie problemów klienta.

WYMAGANIA:
  1. doświadczenie z zakresu kontaktu z klientem;
  2. umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktu z klientem;
  3. wielozadaniowość i podzielność uwagi;
  4. bardzo dobra obsługa poczty elektronicznej;
  5. bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  6. praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  7. umiejętność pracy w grupie;
  8. umiejętność pracy pod presją czasu;
  9. znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny fotografii;
  10. rzetelność, terminowość, punktualność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  11. wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:
  1. zespół, który zawsze Ci pomoże;
  2. szkolenia wprowadzające;
  3. otwartą komunikację na linii pracownik – przełożony;
  4. realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres zadań;
  5. pracę w kilkunastoosobowym zespole w nowoczesnym budynku w Zaczerniu k.Rzeszowa;
  6. benefity - dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej, karty Multisport i platformy językowej.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179