Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
17. 10. 2024

mlodszy-specjalista-ds-obslugi-klienta

Obowiązki

  • Codzienne kontakty z klientami drogą mailową i telefoniczną
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji związanej z procesami realizacji zamówień, sprzedaży, planowania i logistyki
  • Monitorowanie poprawności i terminowości realizowanych dostaw
  • Kontakt z działem handlowym, magazynem, produkcją
  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta lub sprzedażą
  • Znajomośc innego języka mile widziana
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć zdobywania wiedzy
  • Znajomość środowiska SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Przyjazna atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • Możliwość poznania systemu SAP oraz procedur realizacji zamówień
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie karty Multisport, do wczasów, ubezpieczenie grupowe na życie, świadczenia świąteczne)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889