Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
RTV EURO AGD
14. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sprzedażowa klientów biznesowych oraz instytucjonalnych,
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz dbanie o relacje biznesowe,
  • przygotowywanie i negocjowanie dedykowanej oferty dla klientów,
  • posprzedażowa obsługa zamówień – administracja dokumentów,
  • monitorowanie procesu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży (bezpośredniej lub telefonicznej),
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • kreatywne i odważne nastawienie do sprzedaży,
  • sprawność w obsłudze programów pakietu MS Office,
  • przyjazna i otwarta postawa do pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • pracę u lidera rynku elektroniki użytkowej w Polsce,
  • możliwość doskonalenia umiejętności sprzedażowych w kanale B2B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Pod jednym z najbardziej charakterystycznych brandów na polskim rynku, od 1990 roku zajmujemy się sprzedażą elektroniki użytkowej i sprzętu AGD w Polsce. Jako RTV EURO AGD działamy w modelu omnichannel, oferując zaawansowane technologicznie produkty za pośrednictwem ponad 300 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, dwóch sklepów internetowych, w tym sklepu nr 1 na polskim rynku – euro.com.pl. Sprzedaż i obsługę prowadzimy także przez własny Contact Center w Lublinie, a także 15 Centrów Logistycznych na terenie całego kraju. Na nasze potrzeby, w Sokołowie pod Warszawą powstał jeden z największych parków dystrybucyjnych dla handlu tradycyjnego i e-commerce na rynku europejskim.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064