Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grupa Inter Cars
2. 10. 2024

INTER CARS FLEET SERVICES Sp. z o. o., poszukuje pracowników do zespołu w Działe Obsługi Klienta. Praca polega na udzielaniuinformacji o usługach oraz zagadnieniach technicznych związanych z obsługą samochodów. Do aplikowania zachęcamy osoby, które swoją przyszłość zawodową chcą rozpocząć i rozwijać w ramach Grupy Kapitałowej Inter Cars. Gwarantujemy odpowiednie wdrożenie i warunki do rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Rejestrowanie zgłoszeń do serwisów samochodowych, przy wykorzystaniu dostępnych aplikacji
  • Dostarczanie klientom informacji o usługach i serwisach
  • Rozwiązywanie jak największej liczby zapytań przy pierwszym kontakcie
  • Udzielanie informacji o losach dokonanego już zgłoszenia oraz postępach w tej sprawie

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do pracy stacjonarnej w trakcie okresu próbnego (lokalizacja, Warszawa ul. Jana Kazimierza 55)
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (godz. 7-20) oraz ustalonych dyżurów w soboty (godz. 8-14)
  • Otwartość na naukę i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Wykazywanie się inicjatywą własną i samodzielnością, dzięki której można proponować nowe pomysły i usprawnienia dla zespołu

Oferujemy:

  • Szybki i krótki proces rekrutacyjny (spotkanie online lub/i stacjonarne)
  • 3 miesięczny okres próbny ( umowa zlecenie, stawka 28,10 brutto )
  • Po okresie próbnym umowa o pracę i pakiet benefitów pozapłacowych
  • Po okresie próbnym praca w modelu hybrydowym lub zdalnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Inter Cars

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116