Młodszy specjalista ds. obsługi klienta
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Costway
16. 9. 2024

Costway Polska jest częścią międzynarodowej grupy Hooya Group z siedzibą w Chinach, która od 1998 roku z sukcesem rozwija markę Costway na świecie.

W 2020 roku otworzyliśmy sklep internetowy Costway.pl, aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do ciągle poszerzającej się oferty produktów marki.

W 2021 roku otworzyliśmy centrum logistyczne w Przejazdowie pod Gdańskiem i rozpoczęliśmy tworzenie własnej floty pojazdów, aby jeszcze bardziej usprawnić proces wysyłki towarów do klientów.

Zajmujemy się sprzedażą produktów w ponad 20 głównych kategoriach: meble, sprzęt AGD, sprzęt sportowy, produkty dla dzieci, produkty outdoorowe, narzędzia, artykuły dla zwierząt itd.

Miejsce pracy: Gdańsk

Tryb pracy: hybrydowy (jeden zdalny dzień w tygodniu)

 Opis stanowiska:

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta odpowiada za telefoniczną i mailową obsługę klienta oraz obsługę zamówień w kanale sprzedaży internetowej, publikuje aukcje na Allegro​, Amazon

Do głównych obowiązków należy:

  • telefoniczna i mailowa obsługa zgłoszeń klientów
  • wystawienie ofert na Allegro, Amazon
  • realizacja zwrotu towarów
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji
  • weryfikacja opinii klientów na portalach internetowych

 Oczekiwania:

 Ważne jest dla nas, abyś:

  • posiadał/a doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta oraz pracy z dokumentami sprzedażowy
  • posiadał/a doświadczenie w wystawianiu aukcji na Allegro, Amazon
  • w stopniu min. podstawowym znał/a przepisy prawa konsumenckiego
  • znał/a język angielski

Lubimy się dzielić dobrem, u nas możesz liczyć na:

  • zajęcia językowe (angielski, niemiecki, hiszpański) na ciekawej platformie,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę Multisport,
  • bilety na żużel,
  • dofinansowanie do urlopu,
  • dofinansowanie do okularów,
  • bezpłatny parking i dobrą kawę :)

liczne imprezy integracyjne.

 JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

1. Telefonu od Ani z działu HR.

2. Spotkania online z Pauliną i członkami zespołu BOK, aby wzajemnie lepiej się poznać.

No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Z najbardziej dyspozycyjnymi Kandydatami(-kami) od momentu wejścia do procesu, aż do jego zakończenia, spędzamy “na łączach” maksymalnie 14 dni.

Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do naszej ekipy – prześlij swoje #CV już teraz!

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567