Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta | Warszawa - Bemowo| Od zaraz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży serwisowej poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Kluczowych Klientów.

Miejsce pracy: Warszawa, Bemowo

Zadania:

  • wprowadzanie danych do systemu
  • współpraca z firmami kurierskimi w zakresie nadawania oraz przyjmowania przesyłek
  • uzupełnienie informacji w systemach przewoźników,
  • weryfikacja obiegu dokumentów,
  • mailowa i telefoniczna obsługa kontrahentów
  • praca z dokumentami - umowy klienckie, cesje, wprowadzanie zmian z wykorzystaniem systemów CRM.

Wymagania:

  • wykształcenie min. Średnie
  • doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta np. call center
  • dobra organizacji pracy, wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i wysoka motywacja do pracy
  • znajomości pakietu Office 365, w szczególności Excela
  • zainteresowanie technologiami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy tymczasowej
  • Wynagrodzenie 5500 zł brutto
  • Sprzęt niezbędny do pracy
  • Pracę w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 /9-17
  • System premiowy po okresie próbnym
  • Wyjścia integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322