Młodszy specjalista ds. Marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Apteka od serca
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
• Bieżąca komunikacjami z aptekami i kontrahentami,
• Weryfikacja cenowa i ilościowa dojazdu towaru do aptek,
• Bezpośrednia komunikacja z dystrybutorami hurtowymi w sprawie rozbieżności w realizacji zamówień aptecznych,
• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów reklamacyjnych zgłaszanych przez apteki,
• Bieżąca współpraca z działem operacyjnym oraz działem marketingu,
• Realizacja zamówień dla aptek zgodnie z harmonogramem,
• Kontrola rozliczeń finansowych z kontrahentami,
• Bieżąca obsługa wewnętrznego systemu analitycznego.
• Udział w negocjacjach z producentami – proces uczenia się pracy koordynatora zakupów
Nasze wymagania
• Mile widziane jest wykształcenie farmaceutyczne – technik farmaceutyczny bądź magister farmacji,
• Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej
• kontaktowość i uprzejmość,
• dociekliwość i skrupulatność,
• Znajomość poczty Microsoft Outlook oraz dysków wirtualnych (Google/OneDrive),
• Znajomość Microsoft excel w zakresie podstawowych funkcji oraz tworzenia tabel przestawnych – warunek konieczny,
• samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
• umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji w nowym otoczeniu
• otwartość i komunikatywność,
• wysoki poziom kultury osobistej
• doświadczenie w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
• Atmosfera oparta na życzliwości, dobrej komunikacji i współpracy
• Współpraca na podstawie umowy o pracę
• Stabilne wynagrodzenie
• Prywatna opieka medyczna
• Karta sportowa
• Bogaty pakiet szkoleń i nastawienie na rozwój pracowników
• Możliwość awansu na koordynatora zakupów

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567