MŁODSZY SPECJALISTA DS. LOGISTYKI (K/M)
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
4. 10. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko MŁODSZY SPECJALISTA DS. LOGISTYKI (K/M)

Obowiązki

  • Obsługa logistyczna klientów oraz zarządzanie terminowością dostaw
  • Tworzenie harmonogramów wysyłkowych
  • Organizowanie i zamawianie transportów
  • Wsparcie przy planowanie produkcji (opracowywanie harmonogramu oraz nadzór nad jego bieżącą realizacją)
  • Optymalizacja kosztów logistycznych
  • Współpraca z pozostałym działami w firmie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane logistyczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy
  • Operatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach stresowych

Oferujemy

  • Możliwość szkoleń i rozwoju
  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648