Młodszy specjalista ds. logistyki i zagospodarowania odpadów
  • Warszawa, Białołęka
mazowieckie, Warszawa, Białołęka, mazowieckie, Polska
Partner Sp. z o.o. Sp. K
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja zgodności przyjmowanych odpadów oraz analiza możliwości ich zagospodarowania;
  • Organizacja transportów oraz optymalizacja kosztów;
  • Współpraca z przewoźnikami;
  • Pozyskiwanie nowych ofert, wycena na instalacjach zewnętrznych oraz dbanie o aktualizowanie dotychczasowych ofert;
  • Prowadzenie rozmów oraz obsługa korespondencji z instalacjami zewnętrznymi;
  • Pozyskiwanie decyzji od instalacji zewnętrznych;
  • Rozliczanie spółki z dostaw odpadów dostarczanych do zagospodarowania przez Spółkę
  • Weryfikacja, ewidencjonowanie i raportowanie ilości przekazanych odpadów do instalacji zewnętrznych;
  • Procesowanie reklamacji związanych z przekazywaniem do zagospodarowania odpadów w instalacjach zewnętrznych;
  • Aktywne poszukiwanie nowych odbiorców odpadów, instalacji do zagospodarowania;
  • Współpraca z pozostałymi Działami Grupy;
  • Wykonywanie innych zleconych zadań związanych z bieżącym funkcjonowaniem Działu;
  • Współpraca z pozostałymi Działami.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (gospodarka odpadami, ochrona środowiska, logistyka, transport);
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office, w tym Excel w stopniu co najmniej dobrym;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność;
  • Otwartość, umiejętność pracy w zespole;
  • Terminowość w realizacji zadań, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie, systematyczność, dokładność;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, oceny priorytetów oraz efektywnego rozwiązywania problemów;
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i chęć doskonalenia.

Mile widziane:

  • Czynne prawo jazdy kat. C;
  • Wiedza z zakresu gospodarki odpadami/ochrony środowiska.

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Możliwość korzystania z karnetów sportowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz finansowania przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584