Młodszy specjalista ds. logistyki
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Jeśli szukasz firmy, która stawia na innowacje i rozwój, dołącz do INNPRO!Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii, działającym na rynku od 2013 roku. Zaczynaliśmy od dystrybucji dronów, a dziś współpracujemy z ponad 250 markami i dzięki dynamicznemu rozwojowi stale rośniemy. Cenimy zaangażowanie, dlatego wspieramy rozwój zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w karierze. Dołącz do nas i rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie!

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca z firmami kurierskimi i przewoźnikami
  • kompletacja dokumentów do odpraw eksportowych
  • monitorowanie i wyjaśnianie statusów przesyłek eksportowych
  • wycena przesyłek paletowych
  • składanie reklamacji przewozowych
  • pomoc specjalistom w codziennej pracy

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B1 (weryfikujemy to podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • znajomość programów MS Excel i Word
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • dokładność i sumienność
  • swobodne poruszanie się w Internecie
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • umowa o pracę
  • profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy
  • przyjazna atmosfera w młodym zespole
  • możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia w obszarze logistyki

  • Praca Rybnik
  • Logistyk Rybnik
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rybnik
  • Specjalista ds. Zakupów Rybnik
  • Specjalista ds. marketingu Rybnik
  • Specjalista ds. ofertowania Rybnik
  • Specjalista ds. Zarządzania Rybnik
  • Specjalista ds. Eksportu Rybnik
  • Specjalista ds. transportu Rybnik
  • Specjalista ds. HR Rybnik
  • Specjalista ds. turystyki Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567