Młodszy specjalista ds. logistyki
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
Marba Sp. z o.o. Sp. j.
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie i kompletowanie dokumentów sprzedaży krajowej i eksportowej
  • Planowanie i organizacja w zakresie transportu międzynarodowego
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych (dbanie o jakość i terminowość)
  • Monitorowanie i optymalizacja kosztów transportowych
  • Bieżący kontakt z klientami w zakresie terminów realizowania zamówień
  • Współpraca z magazynem przy realizacji wysyłek

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w dziale logistyki lub wykształcenie wyższe z zakresu logistyki
  • Znajomość zagadnień oraz procedur wymiany międzynarodowej (eksport, WDT, import)
  • Umiejętności analitycznego myślenia i planowania
  • Znajomość zagadnień i procedur eksportowych, w tym celnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w dokonywaniu odpraw celnych w procedurach zwykłych i uproszczonych

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • szkolenia specjalistyczne
  • interesującą pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

  • Praca Zielona Góra
  • Logistyk Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zielona Góra
  • Specjalista ds. finansów Zielona Góra
  • Specjalista ds. reklamy Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Specjalista ds. marketingu Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183