Młodszy specjalista ds. logistyki
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie swobodnej komunikacji
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług magazynowych i transportowych.
  • Zaangażowanie i sumienność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością podpisania umowy bezpośrednio z naszym Klientem po okresie 5 miesięcy.
  • Pracę pon-pt w systemie 2-zmianowym (wolne weekendy).
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU.
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego Luxmed.

  • Praca Zabrze
  • Logistyk Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Specjalista ds. Zakupów Zabrze
  • Specjalista ds. marketingu Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Specjalista ds. Eksportu Zabrze
  • Specjalista ds. transportu Zabrze
  • Specjalista ds. HR Zabrze
  • Specjalista ds. turystyki Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087