Młodszy specjalista ds. łańcucha dostaw
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie zamówień do dostawców i aktualizacja parametrów przygotowanych zamówień;
  • monitorowanie terminowości dostaw i poziomu realizacji zamówień;
  • kontrolowanie oraz aktualizowanie backorderów;
  • monitorowanie dostępności i reagowanie na braki towarów poprzez zakupy interwencyjne;
  • zarządzanie towarami nadmiernymi (zwroty do dostawców, relokacje pomiędzy magazynami);
  • planowanie poziomu zapasów w oparciu o sezonowość, promocje i trendy sprzedażowe;
  • współpraca z magazynem i działem Product Managerów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie odbywania studiów;
  • motywacja do pracy i pozytywne nastawienie do osiągania efektów;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość zagadnień z zakresu łańcucha dostaw lub logistyki.

To oferujemy

  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia
  • inne świadczenia pozapłacowe (szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie i od NNW, PPK, pracownicze zniżki na zakup produktów z asortymentu)

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238